Teamleader PHP Developerů

Brno, Česko

Popis pozice

Pro vývoj unikátního produktu - internetové televize pro přenos sportovních utkání, hledáme posilu týmů, seniorního PHP Developera, který povede menší skupinu vývojářů.

Pojď s námi rozvíjet tým a vyvíjet online TV!

  • vedení týmu čtyř lidí

  • spolupráce s ostatními týmy

  • návrhy na zlepšení produktu a nové funkcionality

Technologie, se kterými se u nás setkáte: GCP, AWS, Open Source, Linux, GO lang, C, GraphQL, Nginx, MariaDB, Redis, ElasticSearch, PHP, Docker, Kubernetes, Virtualizace, JavaScript, Typescript, ES6, React.js, Symfony, Java, Kotlin, Swift, Prometheus, Ansible, Grafana, Kibana, RabbitMQ.

Profil kandidáta

  • zkušenost s vedením (menšího) týmu

  • praxe v některém z MVC frameworků - vyhrává Symfony, ale zvládnene i Nette nebo Laravel

  • zkušenost s Dockerem

  • schopnost psát testovatelný a znovupoužitelný kód

  • znalost Redisu, NoSQL databází nebo Kubernetes

Aby jsi zapadl, měl bys být pohodář se smyslem pro humor:)

Nabízíme

  • dlouhodobý projekt s globálním dosahem

  • můžeš aplikovat znalosti z různých oblastí a rozvíjet se v nich

  • projekt je na zelené louce -no legacy code;)

  • používání moderních technologií

  • viditelné výsledky tvé práce

  • pružná pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4081797  Datum zveřejnění: 15.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.