Obchodní zástupce s praxí v projektovém řízení

Praha

Popis pozice

Nabízíme příležitost pro obchodní zástupce pracovat ve společnosti zabývající se výrobou moderního nábytku, která má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců.

Tato pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají zkušenost s projektovým řízením, ovládají angličtinu a jsou aktivními řidiči. Vašimi zákazníky budou společnosti, které chtějí vybavit či rekonstruovat komerční prostory – kanceláře, recepce. Budete cestovat v rámci celé ČR.

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • příprava cenových nabídek, kalkulací

  • péče o klienty, účast na osobních jednáních a prezentacích

  • spolupráce s projektovými manažery

  • pravidelná komunikace s klienty během realizace zakázky (obchodník funguje jako mezičlánek mezi projektovými manažery a klientem)

  • dohlížení na realizaci zakázky, kontrola termínů

  • spolupráce s firemním právníkem při přípravě smluv

  • řešení nezaplacených faktur za realizované projekty

  • reporting obchodnímu řediteli

Profil kandidáta

  • praxe v obchodu v oblasti projektového řízení

  • angličtina alespoň na středně pokročilé úrovni je nezbytná kvůli komunikaci se zahraničními zákazníky

  • reprezentativní vystupování, výborné komunikační a prezentační schopnosti

  • aktivní řidič/ka

  • ochota cestovat v rámci celé ČR

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení ve výši 40 000 – 60 000 Kč

  • roční bonus ve výši 3měsíčních mezd na základě splnění výsledků společnosti

  • mimořádné bonusy za vysoké nasazení

  • flexibilní pracovní doba

  • notebook a mobil

  • stravenky

  • penzijní připojištění

  • jazykové kurzy

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

  • velmi moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Praze nacházející se přímo nad showroomem společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Laganová
+420 728 275 980
ID: 4081894  Datum zveřejnění: 16.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.