Mistr truhlářské výroby

Jihočeský kraj

Popis pozice

Pro malé, rodinné, zakázkové truhlářství kousek od Horažďovic hledáme nového mistra, který povede menší kolektiv truhlářů. Pokud jste zkušený truhlář a máte s vedením týmu zkušenosti nebo jste tým nevedl, ale myslíte si, že na to máte, neváhejte poslat životopis!

  • Řízení a organizace práce menšího týmu truhlářů (7 truhlářů)

  • Odpovědnost za svěřený úsek výroby (čtyřstranná fréza, spodní fréza, lepící lisy, formátovací pily, soustruh)

  • Dohled nad plněním zakázek

  • Seřizování a nastavování strojů

  • Odpovědnost za plnění zakázek v požadovaných termínech a kvalitě

  • Kontrola a vedení příslušné technické dokumentace

  • Práce na 1 směnu

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání

  • Praxe alespoň 2 roky v oboru truhlářství

  • Orientace v technické dokumentaci a výkresech

  • Dobré organizační schopnosti

  • Zkušenosti s vedením týmu velkou výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Vánoční prémie

  • Bonusy za výkon

  • Docházkový bonus

  • Dotované stravování nebo stravenky

  • Firemní produkty za zvýhodněné ceny/zdarma

  • Práce na ranní směnu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4082710  Datum zveřejnění: 17.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.