Mistr výroby - elektromontáž

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, českou společnost se silnou tradicí v Plzni, hledáme člověka se zkušenostmi s řízením pracovního kolektivu, který zvládne přes 2 parťáky řídit tým cca 40 dělníků a vyžívá se v administrativních úkonech.

  • Organizování a řízení prací na svěřeném výrobním úseku elektromontáže (2 parťáci, 40 dělníků)

  • Rozdělování práce a kontrolování jejich plnění

  • Odpovědnost za plnění termínů

  • Kontrola dodržování technologických postupů na svěřeném úseku

  • Zodpovědnost za dodržování BOZP

  • Zajišťování materiálu pro výrobu

  • Administrativní práce v podnikových systémech - 7 systémů

  • 1 směna

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického směru, ideálně elektro

  • Zkušenosti na obdobné pozici

  • Praxe s vedením pracovního kolektivu napřímo

  • Dobrá znalost práce na PC - vnitropodnikové systémy, MS Office, Outlook

  • Dobré manažerské dovednosti

  • Znalost 5S/Kaizenu výhodou

Nabízíme

  • Motivační mzda na základě zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Zdravotní volno

  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc

  • Kafeterie 4800Kč/rok

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Firemní akce

  • Velmi čisté pracovní prostředí

  • Očkování proti chřipce

  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4083676  Datum zveřejnění: 18.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.