Specialista AML/Fraud

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z olastni finančních služeb hledáme vhodného zaměstnance na pozici Specialista AML/Fraud.
Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nám zaslat Váš životopis :)
· řízení rizika legalizace výnosů z trestné činnosti a financování terorismu

· nastavování interních pravidel a postupů v této oblasti

· vypracování systému vnitřních zásad a zajištění jeho aktuálnosti v souladu s platnou legislativou

· implementace systémových nápravných opatření do procesů společnosti

· provádění hloubkové kontroly klienta · detekce a šetření podezřelých transakcí

· garant AML/CTF školení

· účast na tvorbě nových produktů a nastavování procesů z pohledu prevence ML/TF a podvodů

· účast na projektových řízení z pohledu prevence ML/TF a podvodů

Profil kandidáta

· dokončené vysokoškolské vzdělání právního nebo bezpečnostního směru (min. bakalářský stupeň)

· profesní kvalifikaci a zkušenosti v oblasti řízení ML/TF rizika ve finanční instituci

· profesní kvalifikace a zkušenosti v oblasti řízení rizika podvodů výhodou

· pokročilou znalost angličtiny (min. úroveň B2)

· komunikační a vyjednávací schopnosti

· analytické schopnosti

· schopnost pracovat a rozhodovat se pod tlakem

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené + 2 sick days
  • stravenky, čaj a káva na pracovišti
  • Cafeterie zahrnuje i Multisport kartu a penzijní připojištění
  • nástup možný od 1.6.2021 nebo dle domluvy
  • lokalita: Praha - Budějovická

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4084014  Datum zveřejnění: 19.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.