Specialista technické dokumentace

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro ryze český, výrobní závod v Plzni hledáme šikovného člověka, který si vezme na starost administrativní chod technické kontroly. Pozice je vhodná pro zkušebního technika nebo technického kontrolora, který je v administrativě jako ryba ve vodě.

  • Příprava technických podkladů k výberovým řízením

  • Práce s dokumentací k výrobkům

  • Kontrolní činnost v rámci plnění harmonohramů a dohodnutých úkolů

  • Kontrolní činnost plnění dodavatelů a dodržování 5S a BOZP

  • Plánování a tvorba harmonogramů

  • Účast na poradách technické kontroly

  • Jednání s dodavateli a zákazníky

  • Zajištění materiálu pro chod technické kontroly

  • Komunikace s ostatními odděleními, např. správou majetku

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením na elektro

  • Vyhláška 50 - lze i obnovit propadlou

  • Komunikativní znalost AJ výhodou

  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

  • Praxe na pozici zkušebního technika nebo technického kontrolora vítána

  • Pokročilá znalost práce na PC - MS Office, vnitropodnikové systémy, Outlook

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Motivační mzda na základě zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Zdravotní volno

  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc

  • Kafeterie 4800Kč/rok

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Firemní akce

  • Velmi čisté pracovní prostředí

  • Očkování proti chřipce

  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4084021  Datum zveřejnění: 19.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.