Mistr výroby, 3 směny, mzda od 55.000 Kč/měs, stravenky

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro výrobní společnost na Příbramsku přijmeme mistra do skladu.

Vaší náplní práce bude především:

  • vedení kmenových a agentrurních pracovníků

  • koordinovace práce jednotlivých týmů, dohlížet na kvalitu a

efektivitu zaskladnění, vyskladnění a zásobování výroby

  • řešit vzniklé problémy

  • školení nově příchozích a stálých zaměstnanců

Směnnost: 3 směny

Nástup ihned nebo dle dohody :-)

Profil kandidáta

  • ochota pracovat na 3 směny

  • min. vzdělání SOU

  • podmínkou je zkušenost na obdobné pozici

  • výborné řídící a organizační schopnosti

  • základní znalost AJ

  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

Základní hodinová mzda od 52.000 Kč/měs ( navyšování mzdy na základě zvyšování odbornosti )

  • nadstandartní příplatky za směnnost

  • 25 dní dovolené

  • dotované závodní stravování nebo stravenky

  • možnost kariérního růstu

  • příspěvek na penzijko

  • firemní svozové autobusy zdarma

  • a spousta dalších firemních benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jandová
+420702153284
ID: 4085043  Datum zveřejnění: 19.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.