Rozumíš elektronice? Získej nástupní bonus 10.000,-

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s opravou notebooků a hledáš novou příležitost nebo si zrovna dostudoval elektro obor a hledáš příležitost jak nakopnout svojí kariéru ? Hledáme právě Tebe!
– Analýza problémů u výrobku
– Nalezení a oprava závady
– Test jejich funkčnosti
– Provedení reportu o opravě do interního systému
– Zajištění správných pracovních postupů

Pracuje se u nás v jednosměnném provozu s volnými víkendy.
Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě.

Profil kandidáta

Požadujeme od Tebe:
– Středoškolské vzdělání elektrotechnického typu (podmínkou)
– Vyhláška 50§5 a vyšší (podmínkou)
– Schopnost pracovat samostatně, ale zároveň být součástí týmu
– Zaslání životopisu elektronicky

Nabízíme

– Měsíční výdělek až 30.000,- Kč
– Nástupní bonus 10.000,- Kč
– Příplatky za případné přesčasy (nepovinné)
– Bonusy za docházku
– Příspěvek na stravování
– Příspěvek na dopravu a na praní pracovního oděvu
– Dovolenou navíc

Pokud si dočetl inzerát až sem a splňuješ všechny předpoklady, zašli mi životopis pomocí tlačítka níže!
Těším se na spolupráci.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Fišerová
ID: 4085856  Datum zveřejnění: 20.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.