Manažer investičního oddělení – stavební investice v logistické společnosti

Středočeský kraj

Popis pozice

Stavební investice – budování poboček (provozních jednotek)

Pro našeho klienta, logistickou společnost sídlící ve středních Čechách nedaleko od Prahy a s pobočkami po celé ČR, hledáme velmi zkušeného technicky zdatného odborníka na investiční výstavbu. Zkušenosti s menšími i velkými investičními projekty (např. stavba nových provozů, nejlépe logistických ) jsou nutné. Nejedná se o administrativně finanční pozici, hledáme odborníky přednostně se stavebně-technickým vzděláním a praxí v oboru výstavby logistických nebo průmyslových areálů.

  • řízení investičních projektů včetně velkých – inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, předání, vyhodnocení a kolaudace

  • správa majetku a budov ve firmě- facility management (finanční, administrativní a technická správa a údržba nemovitostí)

  • dohled nad stavebními a subdodavatelskými pracemi spojenými s údržbou budov a areálu,

  • koordinace menšího týmu, příprava podkladů, účast na klíčových jednáních

  • podíl na přípravě plánů na další rozvoj společnosti

  • tvorba rozpočtu a odpovědnost za jeho plnění

  • reporting a prezentace výsledků vedení společnosti

Profil kandidáta

  • vzdělání stavebního zaměření

  • praxe min. několik let na obdobné pozici v logistické nebo jiné společnosti podobného typu mající více provozoven (technické a ekonomické řízení investičních stavebních projektů)

  • velmi dobrá orientace v oblasti stavebnictví a řízení stavebních projektů

  • přesah do stavebního developmentu, znalost realitního trhu v oblasti logistických areálů výhodou

  • dobrá aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti

  • zajímavou práci, ve které můžete zužitkovat své zkušenosti

  • odpovídající mzdové ohodnocení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4086217  Datum zveřejnění: 21.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.