Procesní inženýr/Analytik - absolvent

Ústecký kraj

Popis pozice

  • zajištění technické podpory při zavádění nových výrobků do výroby

  • vyhodnocování a optimalizace stávajících výrobních procesů

  • komunikace a podávání zpětné vazby do technického oddělení

  • podílení se na nastavování a monitorování klíčových indikátorů, výrobních parametrů, norem a měrných spotřeb

  • spolupráce s finančním oddělením na kalkulaci nákladových cen a tvorbě finančního plánu

  • tvorba či úprava výrobních manuálů a instrukcí

  • vytváření reportů pro management společnosti

  • interní analýzy vad vyráběných výrobků a hledání jejich příčin

Profil kandidáta

  • ideálně VŠ vzdělání chemického směru

  • MS Office a práce s databázemi

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • předchozí zkušenost ze sklářské výroby výhodou

Nabízíme

  • příspěvek na stravování

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • pružná pracovní doba

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4086731  Datum zveřejnění: 21.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.