Senior IT Product Owner (Ostrava/ Praha)

Praha, Česko

Popis pozice

Celosvětově známá společnost zabývající se analýzou dat na trhu s IT hledá do svých řad kolegu na pozici Senior IT Product Owner. Tým, do něhož pozice spadá se stará o správu korporátního webu a webové business intelligence aplikace. Tyto aplikace jsou zaměřené na průzkum a vizualizaci dat z IT trhu, které znají a používají i ty nejznámější IT společnosti.

Umíš si určit priority, víš, jak komunikovat napříč odděleními a máš přehled o technologiích? Pokud tě baví práce Product Ownera, vítáme tě s otevřenou náručí!

  • odpovědnost za interní Business Intelligence nástroj

  • vytváření prostředí napříč všemi webovými stránkami a/ nebo klientskými nástroji optimalizovanými pro potřeby zákazníků

  • staneš se odborníkem na online platformu, kterou nám pomůžeš vylepšit

  • spolupráce s Development, Market Research and Design týmem

  • komunikace s klienty, Marketingem, Analytiky, Customer Service a vývojářskými týmy, abys zajistil, že naše webová platforma splní business očekávání

  • prioritizace backlog týmu tak, aby se splnily klíčové obchodní cíle a termíny

Profil kandidáta

  • zkušenost na pozici Product Ownera v technologických týmech rozvoje B2B webů (3 roky)

  • hluboké porozumění praktikám UX

  • znalost nástrojů jako Jira, Figma, Balsamiq atd.

  • výborné komunikativní dovednosti

  • komunikativní znalost AJ (denní komunikace)

  • analytické schopnosti

Nabízíme

  • pohodová firemní kultura a přátelský tým s vášní pro technologie

  • kancelář v inovačním centru v Ostravě nebo v Praze

  • možnost 2x týdně pracovat na home office

  • 25 dnů dovolené + 3 sickdays

  • dennodenní využití AJ

  • cafeterie

    • vstupenky na různé kulturní akce,

    • příspěvek na penzijní připojištění,

    • výhodný tarif u mobilního operátora,

    • multisport karta,

    • stravenkový paušál

  • Teambuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4086945  Datum zveřejnění: 21.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.