Kontrolor kvality - bez nočních, čisté prostředí!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do klidného a čistého pracovního prostředí výrobní společnosti ve Frenštátu pod Radhoštěm hledáme šikovného kandidáta na pozici kontrolor kvality!

  • Poskytování podpory při externích i interních auditech

  • Zajištění vstupní kontroly materiálů

  • Provádění namátkové mezioperační a výstupní kontroly výrobků

  • Provádění namátkové kontroly dodržování zásad organizace a pořádku na pracovištích

  • Zadržení (zablokování) neshodných materiálů a výrobků

  • Provádění mezioperační a výstupní kontroly nových dílů

  • 100% kontrola určených výrobků

  • Spolupráce s referentem QS při řešení reklamací, kontrola dodržování nápravných opatření

  • Provádění vstupního školení nových pracovníků na systém kvality

  • Odpis neshodných výrobků

  • Evidence a kontrola vzorových kusů

Profil kandidáta

  • Znalost práce s PC-MS Office

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Ochota učit se novým věcem

  • Zodpovědnost, svědomitost, schopnost pracovat samostatně i v týmu

  • Znalost normy ISO 9001:2015 popř. IATF výhodou

  • Zkušenost na obdobné pozici v automotive výhodou

Nabízíme

  • Práci na dvousměnný provoz (ranní/odpolední)

  • Práci ve stabilní a prosperující společnosti (HPP, kmen)

  • Možnost dotovaného závodního stravování

  • Odpovídající platové ohodnocení

  • Možnost profesního růstu

  • Docházkový bonus 700 Kč/měsíc

  • Dovolená nad rámec zákonné povinnosti

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Benefit karta

  • Podíly na hospodářském výsledku

  • Možnost čerpání zvýhodněného mobilního tarifu pro km. zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4087624  Datum zveřejnění: 24.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.