Účetní - vhodné i pro absolventy

Praha

Popis pozice

Máte znalosti v účetnictví a hledáte stabilní zaměstnání v okolí Prahy 6?

Pro našeho klienta z oboru logistiky hledáme vhodné kandidáty na pozici ÚČETNÍ!

• účtování přijatých faktur

• kontrola správnosti vystavených faktur

• účtování bankovních výpisů, příprava podkladů pro platby bankou

• účtování pokladny • vymáhání pohledávek - upomínky

• spolupráce při měsíčním zpracování účetní závěrky, kontrola účtů

• kontrola evidence majetku, inventarizace majetku

• schopnost řešení různých nesouladů, komunikace s ostatními odděleními, ostatní administrativní práce

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru

  • znalost účetnictví

  • anglický jazyk min. pasivně (alespoň po emailové komunikaci)

  • pokročilá úroveň MS Office - excel

  • časová flexibilita (v období závěrek)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 25 000 - 30 000,- Kč / měsíc - dle zkušeností

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč

  • lokalita: Praha 6 (poblíž Letiště Václava Havla)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4088231  Datum zveřejnění: 25.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.