Finanční účetní - Jablonec nad Nisou

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáme zkušenou finanční, která by posílila menší finanční tým v automotive společnosti v Jablonci nad Nisou.

Pokud máte alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici a hledáte stabilní zaměstnání v této nejisté době, čtěte dál.
  • Zpracování měsíčních a ročních uzávěrek

  • Účtování banky, dodavatelů, majetku, materiálových faktur

  • Inventarizace (dokladování)

  • Párování saldokonta

  • Zpracování podkladů pro daňová přiznání (DPH, silniční daň, srážková daň)

Profil kandidáta

  • 2 roky praxe na obdobné pozici

  • Uživatelská znalost MS Office, hlavně Excel

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • platové ohodnocení 35-40 000 v závislosti na zkušenostech

  • možnost profesního vzdělávání a růstu

  • příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč

  • příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč

  • příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč

  • permanentky do divadla a další kulturní a sportovní aktivity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4089427  Datum zveřejnění: 26.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.