Supplier Quality Engineer

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáte novou pracovní výzvu a aktivně se zajímáte o kvalitu, zejména tu dodavatelskou?

Pro německou automotive společnost hledáme Supplier Quality Engineer, který bude mít na starost vedení celého reklamačního procesu s dodavateli.
  • Zastavení dodvky nevyhovujících dílů, zahájení procesu odchylky a provedení nápravných opatření

  • Provádění auditů a návštěvy dodavatelů s cílem prověřování nápravných opatření

  • Zavádění specifických standardů a požadavků zákazníka v závodě dodavatele

  • Dohled nad kvalitou dodavatelů a implementace nezbytných nápravných opatření, v případě nutnosti eskalace

  • Spolupráce s centrálou v Německu (anglický jazyk pro komunikaci nezbytný)

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru

  • Aj min. B2 (NJ výhodou)

  • Min. 1 roky praxe v oddělení kvality

  • Zkušenost s aplikacemi APQP/QVP, metodami a systémy kvality

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí

  • 5 týdnu dovolené navíc

  • Dotované závodní stravování

  • Karta Sodexo ActivePass částečně hrazená zaměstnavatelem

  • Zvýhodněný tarif mobilního operátora Vodafone

  • Možnost kariérního růstu a vzdělávání přímo ve firmě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4089648  Datum zveřejnění: 26.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.