Servisní technik s vyhláškou 50

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste člověk, co nechce být každý den na stejném místě a má raději cestování a různorodou práci na jiných místech po ČR, ale i Evropě? Čtěte dál, třeba je to právě to pravé pro vás!

  • Servis elektrických zařízení u zákazníků

  • Opravy a výměny nefunkčních částí zařízení

  • Různorodá práce, která přináší nové a nové výzvy

  • Výjezdy služebním vozem v rámci ČR a blízkého zahraničí - v případě větší vzdálenosti letecky

  • Komunikace v cizím jazyce - se zákazníkem, techniky, atd.

  • Angličtina na úrovni komunikace a domluvení se

Profil kandidáta

  • Vzdělání se zaměřením na elektro

  • Vyhláška 50 - může být i propadlá

  • Zkušenosti s elektrotechnikou a manuální prací vítána, ale rádi zaučíme i absolventy

  • ŘP sk.B - aktivní řidič

  • Uživatelská znalost PC - MS office, diagnostické softwary, emailová komunikace

Nabízíme

  • Nástupní mzda 35.000Kč - 38.000Kč

  • Navýšení po zaučení

  • Týden dovolené navíc

  • Zdravotní volno

  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc

  • Kafeterie 4800Kč/rok

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Firemní akce

  • Velmi čisté pracovní prostředí

  • Očkování proti chřipce

  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4089649  Datum zveřejnění: 26.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.