Asistent/ka obchodního týmu s AJ

Praha

Popis pozice

Hledáte zaměstnání administrativního rázu? Baví vás práce s interními systémy? Nebojíte se obchodních dat? Pokud je vaše odpověď ano, tak jste narazili na tu správnou pozici pro vás! Naším klientem je mezinárodní farmaceutická společnost, kam aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni jako podporu do obchodního týmu.
Co vás čeká a nemine?

  • Úzká spolupráce s obchodními manažery z ČR a SK

  • Správa dat ve 3 - 4 systémech

  • Kontrola správnosti údajů a tvorba obchodních smluv

  • Evidence objednávek a faktur

  • Komunikace s lékaři a klienty

Profil kandidáta

Koho hledáme?

  • Motivovaného kandidáta, které ho baví práce v back office

  • Zkušenosti z administrativy preferujeme v délce min. 1 roku

  • Komunikativní - nebát se zavolat a doptávat se na chybějící data

  • Úroveň anglického jazyka alespoň B1 - denní emailová komunikace

  • Pečlivého člověka, který si dokáže sám zorganizovat práci a naplánovat úkoly

Nabízíme

A čím je náš klient zajímavý?

  • Čeká vás důkladné zaškolení od zkušené kolegyně

  • Budete součástí týmu cca 10 osob, kdy kolegové jsou na různých úrovních seniority

  • Práci budete vykonávat ze začátku z domova, jinak kanceláře sídlí v Jinonicích

  • Budete v kontaktu i se zahraničními týmy

  • O zaměstnance je postaráno bohatým balíčkem benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na dopravu a sport, penzijko, body do cafeterie, jazykové kurzy a mnohem víc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Šedová
ID: 4093306  Datum zveřejnění: 1.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.