Technolog v automotive

Liberecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte práci ve stabilní společnosti s možností kariérního růstu a motivačním platovým ohodnocením?

Pro našeho klienta, který je světovým lídrem v automotive, hledáme šikovného Technologa/Technoložku!

Pokud máte zkušenosti v automobilovém průmysl a komunikace v angličtině pro Vás není problém, je tato nabídka přesně pro Vás!
  • Sestavování technického zadání na stroje, přípravky a zařízení

  • Určování optimálních výrobních strojů, zařízení a nástrojů

  • Neustálá snaha o zlepšování technologických procesů a přípravků

  • Spolupráce na tvorbě PFMEA a layoutu pracoviště

  • Zodpovědnost za zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií

  • Spolupráce na zavádění navržených opatření

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického směru

  • Praxe z automobilového průmyslu alespoň 3 roky

  • Anglický jazyk úroveň B2 (komunikace na denní bázi)

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Týden dovolené navíc

  • Závodní stravování

  • Podpora v kariérním růstu (vzdělávací kurzy a školení)

  • Přátelský kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4093557  Datum zveřejnění: 1.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.