Obchodní zástupce s praxí s tepelnou technikou

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro špičku v oboru, mezinárodního výrobce systémů vytápěcí, chladicí a klimatizační techniky, především solárních systémů, tepelných čerpadel a kotlů, se otevírá nová šance pro Obchodníky, kteří mají prokazatelnou zkušenost s tepelnou technikou.
–Tvou klíčovou činností bude rozvoj prodeje našich produktů s hlavním zaměřením na prodej obnovitelných zdrojů
–Máš prostor vybudovat si svoje vlastní portfolio – jedná se hlavně o akvizice, budeš vyhledávat specializované firmy a dále o ně pečovat
–Budeš vést férová jednání se zájemci o náš produkt a postaráš se o to, aby zakázka klapla ke spokojenosti všech
–Tvým regionem bude Severní Morava / Olomoucký kraj a Ostravsko, za který budeš zodpovídat – jedná se o práce především v terénu
–Reporting a úzká spolupráce s Regionálním manažerem

Profil kandidáta

–Předchozí zkušenost s obchodem v našem segmentu, oblasti obnovitelných zdrojů (fotovoltaika, tepelná čerpadla, kotle apod …)
–Zkušenost s akviziční činností
–Technický background – budeme rádi, když budete mít technické vzdělání, není však podmínkou
–Obchodní duch a příjemné vystupování
–Orientace na výsledek, aktivní přístup, který se nespokojí pouze s fix. částkou (bonusy závisí jen na tobě, bez fin. stropu)
–Výborné komunikační schopnosti
–Technické myšlení, schopnost učit se novým věcem
–Samostatnost, vysoká aktivita, orientace na výsledek
–Aktivní řidič, ochota na sobě pracovat, zájem o prohlubování znalostí v oblasti obnovitelných zdroů, tepelné techniky/čerpadel, fotovoltaika apod.)

Nabízíme

–Plat, který bude záviset pouze na Tobě, jak vysoký ho budeš mít
–Firemní vůz, iPhone, iPad/notebook i k soukromému užívání
–Protože je pro nás práce i zábavou, tak se budeš účastnit různých firemních akcí
–5 týdnů dovolené
–Příspěvek na stravné, na penzijní a životní pojištění je samozřejmostí
–Chceš si doplňovat informace a prohloubit své znalosti v oboru? Pak jsi na správném místě!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4093916  Datum zveřejnění: 2.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.