Back office pro obchod - Malý přátelský tým

Praha

Popis pozice

Chcete být součástí stabilní japonské společnosti, která se zabývá obchodováním?
Kde záleží na každém zaměstnanci?
Máte zkušenosti v administrativě, logistice, správě nebo od každého trochu?
Tak máme pozici přímo pro vás! :)

  • Back office podpora obchodování, hlavně v oblasti různých chemikálií

  • Občasná péče o logistiku - dodávky, zpoždění, reklamace, náhrady apod.

  • Péče o vztah se zákazníky a klienty

  • Případná spolupráce na expanzi současných podniků a podpora rozvoje nových podniků.

  • Shromažďování relevantních informací o trhu

  • Předpovědi cen, předávání podmětů od zákazníků a klientů

Profil kandidáta

• Předchozí zkušenosti na obdobné pozici (logistika, správa, mezinárodní obchodní podmínky, apod.) 5 let a více
• Český / slovenský rodilý mluvčí + anglický jazyk B2
• Počítačové dovednosti - MS Office, Teams
• Ochota cestovat v případě potřeby - 1x měsíčně
• Aktivní řidič

Nabízíme

  • Zazemí silné a stabilní společnosti

  • Nadstandardní finanční hodnocení

  • Malý přátelský tým

  • 5 dnů pracovní neschopnosti

  • 13. plat

  • Home office dle potřeby, případně 1x - 2x týdně

  • Kanceláře na Praze 1

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4094166  Datum zveřejnění: 2.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.