Samostatná / Hlavní účetní

Jihočeský kraj

Popis pozice

Na pozici Samostatné účetní do výrobní společnosti hledáme vhodného kandidáta/ku.

  • Zpracování interních účetních dokladu v rámci finančního účetnictví

  • Účtování bank, režijních, skladových faktur a celních daňových dokladů

  • Spolupráce při platbách v elektronickém bankovnictví

  • Fakturace výrobků a služeb

  • Sestavení účetní závěrky a zpracování dokladové inventury účtů

  • Příprava podkladů pro auditory a zodpovědnost za účetní audit, včetně tvorby Výroční zprávy a Zprávy o vztazích

  • Měsíčně přiznání DPH, KH, SH a srážková daň PO

  • Ročně příprava přiznání daně z příjmu právnických osob ve spolupráci s externím auditorem

Profil kandidáta

  • Ekonomické vzdělání SŠ nebo VŠ

  • Znalost podvojného účetnictví a daňové legislativy

  • Praxi v účetnictví min. 5 let

  • Znalost angličtiny min. A2/B1

  • Znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní výrobní společnosti

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost home office

  • Motivační mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dojíždění

  • Dotované stravování

  • Cafeterie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4095288  Datum zveřejnění: 3.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.