Elektronik - absolvent - nástupní bonus 10.000,-!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Stal ses čerstvým absolventem IT oboru nebo je elektronika pouze tvým koníčkem? Hledáš si pohodovou práci v Ostravě, kde nabereš zkušenosti a zároveň si vyděláš?

Pak jsi vhodným kandidátem pro tuto pozici! Nemusíš se bát, zaškolení je u nás samozřejmostí.

  • Zjištění závad poškozeného produktu a jejich následná oprava

  • Aktivní spolupráce s týmem fajn kolegů na oddělení

  • Zadávání evidence o opravách do interního systému

  • Máme jasně dané postupy – práci zvládneš i bez zkušeností!

Profil kandidáta

  • Znalost elektroniky i praxe ze školy nám bohatě stačí, zbytek tě naučíme

  • Zkušenost s měřícími přístroji (multimetr nebo osciloskop) je výhodou

  • Analytické uvažování a dobrý zrak

  • Zájem o nové technologie a práce s pc je pro tebe hračka

Nabízíme

Nastartuj svou kariéru v pohodové práci, kde si vyděláš až 23.000,-Kč

K tomu dostaneš nástupní bonus ve výši 10.000,-Kč!

Ke mzdě ti dáme řadu zajímavých výhod, třeba:

  • bonus za docházku každý měsíc – stačí chodit do práce

  • výkonnostní bonus – splň si svojí práci a výplata je hned vyšší

  • příspěvek na dopravu – ať jezdíš autem, na kole, busem nebo chodíš pešky

  • dotované jídlo přímo v areálu – nemusíš vařit, stačí si vybrat z nabídky

a spoustu dalších.

Pracovní doba u nás začíná až po deváté, nečeká tě tedy žádné vstávání na šestou!

Skoč po škole rovnou do první práce – nastoupit můžeš hned nebo podle domluvy.

A když s sebou vezmeš kamaráda (nebo klidně více kamarádů) jako jsi ty a nastoupí také, dáme ti navíc odměnu 3 000 Kč za každého doporučeného!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Fišerová
ID: 4095577  Datum zveřejnění: 3.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.