ASP.NET Developer (Brno)

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro unikátního greenfield projekt - postavení moderní banky v cloudu, hledám zkušeného vývojáře se znalostí vývoje webových aplikací za využití ASP.NET C#. Člověka samostatně smýšlejícího, který rád přichází s vlastními nápady. Jste-li technologickým nadšencem, který má rád výzvy. Pojďte do toho s námi!

Přidejte se do jednoho ze tří týmů a vyberte si podle Vašich preferencí, silných stránek a zkušeností!
Který tým pro Vás bude tím pravým?

Zaměření projektů týmu ALFA je digitalizace => změna staromódního papírový byznysu finančních trhů. Smlouvy zásadně v elektronické podobě, podpisy dokumentů biometricky či vektorově. K tomu vyvíjíme zcela unikátní aplikaci, která běží na laptopech, tabletech, ale i mobilních zařízeních. Kdo s námi taky vyhlašuje válku papíru, pro toho je ALFA jako stvořená, hledáme někoho, kdo celý tým ještě víc nakopne a posune zase o kousek dál.

Tým BETA je zaměřený práci s klientelou a klientský servis. Více než půl milionu klientů se bez skvělé SW podpory neobejde. BETA má například za sebou sofistikovaný nástroj na segmentaci klientského kmene, který umí použít nejen pár datových geeků, ale dokonce i běžný uživatel. Pokud tě tedy láká vývoj nástrojů, díky kterým bude půl milionu lidí fakt happy a dostanou od nás přesně tu míru péče, kterou chtějí a potřebují, je BETA právě pro tebe.

Tým GAMA – zaměření na inovace napříč finanční trhem. Umí posbírat od většiny velkých bank, pojišťoven, investičních společností, penzijek i stavebních spořitelen byznysová data, sjednotit do jednoho datového modelu a přetavit je v zcela unikátní přidanou hodnotu pro klienta. V posledních měsících stojí za vývojem platformy pro tvorbu investičních portfolií a jejich online sjednání. Do týmu hledáme někoho, kdo se nebojí pustit do vývoje věcí, které ještě nikdo nezkusil, a pro koho "frontend" není sprosté slovo, ale naopak starý známý kámoš.

Profil kandidáta

  • alespoň 3 letá zkušenost na obdobné pozici

  • znalost vývoje webových aplikaci za využití ASP.NET C#

  • znalost technologií T-SQL, ASP.NET MVC, JavaScript, HTML, CSS

  • další znalost TypeScript, Knockout, Sass – NENÍ PODMÍNKOU

  • schopnost učit se, samostatně myslet a přicházet s vlastními nápady

Nabízíme

  • výborné finanční ohodnocení

  • práce na IČO/ HPP

  • nástup možný ihned

  • kombinace práce na HomeOffice a z kanceláře

  • další atraktivní benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4095753  Datum zveřejnění: 4.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.