Junior Network Specialista (1-2 roky praxe)

Praha

Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti sítí jako network administrátor/specialista/správce? Chceš mít rozvoj a posunout se do role inženýra/konzultanta se specializací na Wifi/WLAN? Máš skvělou příležitost ve firmě, která patří mezi největší a nejstabilnější dodavatele informačních technologií na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti. Budeš pracovat v týmu špičkových IT odborníků, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují.

  • Presales tj. prezentace pro zákazníky, vytváření návrhu řešení a specifikací pro obchodní oddělení, vytváření technických části odpovědí na poptávky zákazníků v oblasti Wireless LAN - WLAN

  • Implementace tj. být součástí projektového týmu se zodpovědností za instalace/implementace/konfigurace

  • Support tj. troubleshooting a řešení incident ticketů v příslušných oblastech, provádění analýzy logů a profylaxí u zákazníků

  • SiteSurvey onsite při designu nebo implementaci bezdrátových sítí.

  • Školení: příležitost stát se certifikovaným instruktorem a školit kurzy s tématikou Cisco WLAN.

Profil kandidáta

  • Znalost práce se síťovými technologiemi obecně – R&S a SEC. (Cisco výhodou)

  • Praxe na pozici Network Engineer, administrátor, specialista apod. 1-2 roky

  • Zapálenost pro bezdrátové technologie obecně – LoRa, Bluetooth, UWB atd.

  • Znalost práce s podpůrnými SW pro bezdrátové technologie – sitesurvey tools atd. - VÝHODOU

  • Přesah přes bezdrátové technologie vítán ale není podmínkou.

  • Aj na úrovni B1

  • Pozitivní myšlení a snaha hledat řešení.

Nabízíme

  • Zázemí významné společnosti

  • Zajímavou a aktivní práci na projektech

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Možnost realizace vlastních podnětů

Benefity:

  • Stravenky

  • Kurz AJ

  • Příspěvek na dopravu

  • Multisport

  • Sick days

  • Častečný Home office

  • Interní a externí školení

  • Občerstvení na pracovišti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4098044  Datum zveřejnění: 8.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.