Vedoucí plánování | Valašské Meziříčí

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme VEDOUCÍ(HO) PLÁNOVÁNÍ do výrobního závodu do Valašského Meziříčí! Důležitá je zkušenost s plánováním zvýrobního podniku a plynulá angličtina. Pokud máte obojí, pak neváhejte a přihlašte se do výběrového řízení, jelikož na vás čeká společnost s velkým potenciálem a stabilním místem na trhu, příjemný menší tým plánovačů, atraktivní mzda a řada benefitů! :-)

  • Připravuje denní, týdenní a měsíční výrobní plány na základě disponibility materiálu, kapacitního plánování výrobní, výrobních strojů/linek a plánů preventivní údržby (v úzké spolupráci s mistry výroby)

  • Monitoruje výstupy výroby a navrhuje případná nápravná opatření po dohodě s mistry

  • Kontroluje soulad mezi požadovanou a dostupnou výrobní kapacitou.

  • Zajišťuje každodenní komunikaci s oddělením výroby

  • Vytváří výrobní příkazy v SAP

  • Vypracovává různé výrobní zprávy, analýzy, vyhodnocení a reporty včetně přípravy měsíčního plánu

  • Stanovuje termíny plnění výrobních zakázek a potvrzuje termíny dodání výrobků zákazníkům

  • Kontroluje disponibilitu materiálu

  • Nastavuje a řídí pojistnou zásobu u hotových výrobků

Profil kandidáta

  • Min. 3 roky praxe v oboru plánování výroby

  • Znalost práce na PC – MS Excel, SAP

  • Analytické myšlení a znalost práce s daty

  • Znalost AJ – B2

  • Řidičský průkaz sk. B.

  • Analytické myšlení

  • Smysl pro týmovou práci

Nabízíme

  • Atraktivní mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Teambuildingové akce

  • Vánoční dárky

  • Mnoho dalšího...

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4098046  Datum zveřejnění: 8.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.