Stavbyvedoucí / Vedoucí montáží - Olomoucko

Olomoucký kraj

Popis pozice

Nově vzniklá pozice, rozšiřujeme tým o dalšího schopného Leadera montáží. Těšíme se na CV!
– jedná se o manažerskou pozici spojenou s řízením a provádění montáží a realizací V.I.P. zakázek po celé ČR
– nebudete řídit konkrétní stavbu - budete pro naše realizátory (projektové manažery) silný technický partner, leader za inovace, techniku, technologie produktů i montáží
– budete se podílet se i na technologii a zavádění nových produktů
– upřednostníme kandidáty z Olomouckého regionu, kde budete mít silnou technickou a dispečerskou základnu společnosti

Profil kandidáta

– zkušenosti ve stavebnictví v B2B segmentu (zakázky v hodnotě několika milionů)
– jste silný v záležitostech hledání a návrhu technických řešení zakázek na stavbách a při montáži
– máte přirozený leadership, stratég
– orientace v technické dokumentaci
– analytické myšlení, energie
– zázemí kandidáta v Olomouckého regionu
– řp. sk. B

Nabízíme

– zázemí silné značky
– osobní a kariérní růst
– automobil, notebook, mobilní telefon
– vzdělávací kurzy, školení
– příjemné pracovní prostředí , spíše neformální atmosféry
– vstřícné a férové jednání
– 5 týdnů dovolené
– dotované stravování, zvýhodněné ceny našich produktů, firemní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4098058  Datum zveřejnění: 8.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.