Logistik z výrobní společnosti s AJ - Spěchá! okr. UH

Zlínský kraj

Popis pozice

– plánování mezinárodních přeprav
– objednávky a organizace externích dopravců
– koordinace s výrobou
– odpovědnost za dodržování sjednaných přepravních podmínek
– optimalizace přepravních nákladů

Profil kandidáta

– minimálně SŠ vzdělání
– základní znalost procesů ve výrobní společnosti
– praxi na obdobné pozici min 2 roky
– výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
– rychlé rozhodování a logický úsudek
– pracovní nasazení, odpovědnost za svěřený úsek
– anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

– zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
– příjemné a dynamické pracovní prostření
– motivující finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
– nadstandartní systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, roční finanční bonus v závislosti na dosažených výsledcích, pravidelná roční valorizace mzdy, bonusy za odpracované roky, příspěvky na soukromé životní/penzijní připojištění, příspěvek na stravování, jazyková výuka na pracovišti aj.
– možnost osobního i profesního rozvoje
– práci na zajímavých projektech
– pracovní poměr na zástup za rodičovskou dovolenou. Možné další uplatnění ve společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4098064  Datum zveřejnění: 8.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.