Referent/ka nákupu - Podílej se na nákupu pro mezinárodní společnost!

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, automotive společnost v Jablonci nad Nisou, hledáme šikovného Referenta/ku nákupu, který/á by posílila tým svým technickým myšlením a zápalem pro nákup.

Pokud máte alespoň 2 roky praxe z nákupu, a ne nakupování v supermarketu po práci se tím nemyslí, tak by Vás tato pozice mohla zajímat.

Budete mít na starost zpracovávání objednávek, přípravu a účast na cenových jednáních s dodavateli i ze zahraničí, takže komunikaci v angličtině se nevyhnete. Dále budete mít na starost přípravu a uzavírání smluv, aktualizaci ceníků, vystavování objednávek a zpracování potvrzení objednávek. Společně s týmem budete pracovat na plnění KPI a jako odpovědná osoba budete zastupovat členy týmu v rámci nákupu. Kalendář bude Váš nejlepší parťák, neboť budete mít na starost kontrolu termínů docházejícího zboží v zájmu dodržování termínů. Dále Vás určitě čeká hodnocení dodavatelů a kontrola faktur za svěřenou oblast.

Profil kandidáta

Jako ideální kandidát byste měl/a mít zkušenosti z obdobné pozice a neměl/a byste se bát komunikace, jak v českém, tak i anglickém jazyce. Vzhledem k náplni práce je nezbytné, abyste si dobře rozuměli s Excelem, neboť tabulky po Vás budou Vaše každodenní káva. Osobnostně byste měl/a být týmový hráč, který je zvyklý táhnout za jeden provaz společně s ostatními. Zároveň je důležité technické myšlení a chuť učit se novým věcem, neboť do budoucna se můžete v rámci firmy posouvat ve své kariéře vpřed. Společnost Vás v tom bezpochyby ráda podpoří.

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnout otevření dveří do světa nákupu, kde budete součástí skvělého kolektivu, který se už nemůže dočkat nového kolegy/ně. Finanční ohodnocení se bude odvíjet od Vašich zkušeností, ale čeká na Vás spousta dalších benefitů jako třeba týden dovolené navíc, 13. a 14. plat, jazykové kurzy s interní lektorkou v pracovní době, příspěvek na stravování v podobě stravenek, Multisport karta a další příspěvky na svatbu zaměstnance nebo třeba narození potomka.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4098359  Datum zveřejnění: 8.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.