SALES MANAGER | oblast jihovýchodní Evropy a části Asie

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme zkušeného obchodního manažera, který má zkušenosti z technického obchodu a hovoří rusky a anglicky! Vaším úkolem bude starost o stávající klienty, stejně jako akvizice těch nových. Kromě rozmanité práce se můžete těšit na spolupráci s kolegy napříč odděleními firmy, atraktivní mzdu a další benefity.

  • Správa svěřeného území - Rusko, Kazachstán, Turecko, Řecko

  • Péče o stávající klíčové klienty

  • Udržování obchodních vztahů s odběratelskými a maloobchodními společnostmi

  • Akvizice nových zákazníků

  • Úzká spolupráce s plánováním, expedicí a zákaznickým servisem

Profil kandidáta

  • Znalost anglického a ruského jazyka na komunikativní úrovni (min. B2)

  • Praxe min. 3 roky v oblasti obchodu

  • MS Office, zejména Excel, SAP výhodou

  • Komunikativní a reprezentující vystupování

  • Schopnost vyjednávat

  • Dobrá organizace času

  • Ochota cestovat (cca polovina pracovní doby)

Nabízíme

  • Atraktivní mzda + roční bonus

  • Stabilita zaměstnání

  • Práce na HPP

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost cestovat

  • Možnost využití cizích jazyků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4100359  Datum zveřejnění: 10.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.