Obchodní zástupce - sektor zemědělství / půda (Olomoucko)

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme takové, kteří pro práci nepotřebují kancelář a veškerý svůj pracovní čas stráví v terénu a rádi navštíví farmáře na polích, nebo zemědělská družstva. Uvítáme ty, co mají vášeň k zemědělství a jsou pro, zachovat výživnou, rentabilní a udržitelnou půdu.

Těším se na CV!

  • denní kontakt se zákazníky – farmáři, zemědělská družstva

  • rozšiřování portfolia zákazníků – vyhledávání, kontaktování a navštěvování nových

  • analyzovat potřeby zákazníka, hledat a navrhovat optimální řešení pro maximální výkonnost a profitabilitu farmářů

  • doporučovat a prodávat kvalitní produkty s patentovanými technologiemi, přímo vyvíjené naší společností - organické hnojivo bez syntetik a chemie

Profil kandidáta

  • zkušenost v oblasti zemědělství - v rámci studií, předešlých pracovních zkušeností, nebo pocházíš ze zemědělské rodiny

  • uvítáme i Obchodníky - Agronomy

  • máš za sebou relevantní obchodní zkušenost, nebo ti je alespoň obchod blízký - komunikativnost, nebát se mluvit

  • předešlá zkušenost v prodeji prémiových produktů pro půdu /hnojiv je vekou výhodou

  • řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat na pravidelné bázi v dané lokalitě

Nabízíme

  • stabilní zázemí společnosti s prémiovými produkty a vlastními patentovanými technologiemi

  • budeš prezentovat produkt, za jehož kvalitou si můžeš stát

  • klademe důraz na odborné vzdělávání

  • práce v přátelském kolektivu lidí se stejným cílem a neformálním prostředí

  • a v neposlední řadě - krásná a smysluplná práce v přírodě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4101277  Datum zveřejnění: 11.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.