Zákaznická podpora na pobočce – baví Vás stroje a technika?

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Chcete být v kontaktu se zákazníkem a pomáhat mu najít to nejlepší řešení? Máte blízko k technice, strojům a nářadí? Uděláte pro zákazníka vždy maximum, ale zároveň v sobě nezapřete obchodního ducha? Tak se nám ozvěte. Hledáme kandidáta na naši brněnskou pobočku.
Co Vás v práci čeká?

  • Budete kontaktní osobou pro zákazníky.

  • Budete radit zákazníkům a doporučovat řešení.

  • Budete komunikovat s dalšími lidmi ve firmě.

  • Čeká Vás také administrativa spojená s výkonem práce.

Profil kandidáta

Jak si Vás představujeme?

  • Máte zkušenosti v prodeji, zákaznickém servisu nebo administrativě.

  • Jste technický typ, který se orientuje ve strojích, technice nebo má alespoň chuť se to naučit.

  • Jste komunikativní, spolehlivý a pracovitý.

  • Jste aktivní řidič.

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

  • Velmi dobrou mzdu a bonusy k tomu.

  • Stravenky.

  • Týden dovolené navíc.

  • Sick Days.

  • Multisportku.

  • Vzdělávání a kariérní růst.

  • Další příspěvky na narozeniny a další významné události.

  • Přátelské prostředí a fajn tým.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Sirý
ID: 4103036  Datum zveřejnění: 15.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.