Práce v kovovýrobě – možnost ubytování

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Dlouhodobá práce v mezinárodní strojírenské společnosti s možností ubytování.

Nemáte zkušenosti v oboru strojírenství? Nevadí! Důležité je, zda jste zručný, šikovný a máte zájem o poctivé řemeslo.

Zaměstnanci jsou pro nás na prvním místě, a proto si zaměstnance bez vzdělání sami zaučíme a rekvalifikujeme, díky osobnímu přístupu to půjde lehce. U nás se všemu naučíte a se zvyšováním kvalifikace roste i výše mzdy.

Nabízíme skvělou pracovní příležitost přímo do kmenového stavu firmy.
Práce na oddělení rovnání

  • Pomocí rovnacích strojů a rovnacích kabin rovnáte nástrojovou ocel.

  • Naučíte se zde práci se základními strojírenskými měřidly a obsluhovat rovnací stroje.

  • Práce ve třísměnném provozu.

Práce na oddělení dělení

  • Práce se strojními pilami, na kterých se dělí nástrojová ocel.

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru uvítáme, ale není podmínkou, stačí technické zaměření (obráběč kovů, strojní mechanik, kovář, automechanik…)

  • Praxe v oboru výhodou

  • Základní znalost práce se strojírenskými měřidly (mikrometr, posuvné měřítko, klasický metr…)

  • Jste fyzicky zdatný, chcete se věnovat poctivému řemeslu a naučit se spoustu nového

Nabízíme

Podle pozice si vyděláte 25 000 - 33 000 Kč a navíc získáte spoustu výhod navíc, například:

  • 5 týdnů dovolené

  • prémie dle výkonu, osobní ohodnocení od mistra

  • smlouvu na dobu určitou, nejpozději po roce s převodem na dobu neurčitou

  • odměny za pracovní výročí

  • čisté a moderní haly

  • kariérní růst

  • plnohodnotný 13.plat

  • stravenkový paušál

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • kvalitní zaučení

  • pracovní obuv a oděvy včetně praní.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Manhart
ID: 4105466  Datum zveřejnění: 17.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.