Zkušební technik - výstupní kontrola

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro českou, výrobní společnost hledáme zkušebního technika výstupní kontroly s vyhláškou 50, který si zakládá na tom, aby veškeré výrobky odešly k zákazníkovi v perfektní kvalitě a s kompletní dokumentací.

  • Příprava výrobků na interní a externí přejímky, včetně jejich organizace a provedení

  • Práce s dokumetancí, příprava podkladů pro přejímky

  • Fyzická kontrola produktů (kvalita provedení, správnost materiálů, kvalita laku, značení šroubových spojů atd.)

  • Kontrola správného balení a dokumentace v rámci logistiky

  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

  • Účast na poradách technické kontroly

  • Spolupráce s oostatními odděleními

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením na elektro

  • Vyhláška 50 - lze zařídit obnovení

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Pokročilá znalost práce na PC - MS office, vnitropodnikové systémy atd.

  • ŘP sk.B

  • Skvělá orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • Motivační mzda na základě zkušeností

  • Týden dovolené navíc

  • Zdravotní volno

  • Příspěvek na penzijní připojištění 1300Kč/měsíc

  • Kafeterie 4800Kč/rok

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Firemní akce

  • Velmi čisté pracovní prostředí

  • Očkování proti chřipce

  • Vysoké odměny za doporučení zaměstnanců

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4106740  Datum zveřejnění: 20.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.