Vedoucí kvality

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti řízení kvality? Hledáte novou pracovní výzvu mimo automotive? Nebojíte se mezinárodního prostředí a komunikace v angličtině?

Pro výrobní společnost s mezinárodním vedením hledám Vedoucího kvality! Jedná se o zbrusu novou pozici v organizačním schématu společnosti - budete koordinovat a monitorovat stávající zavedené postupy, zlepšovat je, navrhovat a zavádět nové... je to pro Vás výzva? Pak čtěte dál!

Náplň práce:

  • implementace procesů v oblasti QMS

  • vyhodnocování výstupů z kontroly, jejich analýza a řešení nápravných opatření

  • návrhy preventivních opatření

  • řešení kvalitativních problémů materiálu, produktů a výrobních procesů

  • reprezentace firmy směrem k zákazníkům - příprava reportů pro management

  • vedení 3 techniků na kontrole kvality

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

  • zkušenosti v oblasti vedení a řízení kvality

  • pokročilá AJ (denní komunikace)

  • práce na PC

  • stabilita a spolehlivost

  • reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • práci v moderním prostředí a rostoucím odvětví

  • mzdu dle Vašich zkušeností

  • stravenky popř. závodní stravování

  • možnost profesního růstu

  • mobil, notebook

  • práci v mezinárodním týmu

Zaujala Vás tato pozice? Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete Váš životopis v ČJ i AJ přes ikonu "odpovědět", popř. na email [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4106741  Datum zveřejnění: 20.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.