Geodet

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro významného zaměstnavatele v oblasti inženýrské geodézie aktuálně obsazujeme pozici GEODET/Zeměměřič. Pokud máte vystudovanou geodézii, disponujete ŘP sk. B a rádi byste pracovali v přátelském kolektivu a pohodové atmosféře, pak nám neváhejte zaslat svůj životopis.
Vaší náplní práce bude:
  • geodetická činnost v terénu (mosty, dálnice, železnice..)
  • práce s nejnovějším přístrojovým vybavením Leica Geosystems
  • samostatné zpracování zakázky
  • práce na významných zakázkách
  • možnost získat zkušenosti ze zahraničních projektů

Profil kandidáta

Hledáme kandidáta/kandidátku, který/á:
  • má vystudovaný obor geodézie
  • disponuje ŘP sk. B a je aktivní řidič
  • má praktické zkušenosti a ví, co obnáší práce geodeta

Znalost AJ či NJ je výhodou.

Nabízíme

Za Vaši práci nabízíme:
  • pevnou měsíční mzdu + odměny
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
  • příležitost dostat se k zajímavým projektům a nasbírat nové zkušenosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4110581  Datum zveřejnění: 25.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.