Back Office s angličtinou - Praha 5

Praha

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti bankovnictví, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Back Office do konce listopadu.

Nástup: červenec
Mzda: 35.000Kč
Místo výkonu práce: Praha 5 - Nové Butovice

  • Administrativní podpora týmu správy účtů

  • Dohledávání a kompletace právní dokumentace ve složce klienta

  • Klasifikace a určení typu právních dokumentů (porozumění a interpretace psaného právního textu v ČJ a AJ)

  • Zadávání dat do systému, práce s databází

  • Práce s dokumentací, archivace

Profil kandidáta

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou

  • Pokročilá AJ (schopnost porozumět a vyhodnotit psaný právní text - úroveň B2)

  • Velmi dobrá ČJ (schopnost porozumět a vyhodnotit psaný právní text)

  • Zodpovědnost, preciznost se smyslem pro detail, spolehlivost a flexibilita

  • Vhodné i pro absolventy

  • Zkušenosti s korporátní právní dokumentací nebo vzdělání v oblasti práva je výhodou

Nabízíme

  • Práce na HPP do konce listopadu

  • Finanční ohodnocení: 35.000Kč

  • Stravenkový paušál (70Kč)

  • Penzijní i životní připojištění

  • Flexipassy

  • Firemní lékař

  • 6 sick day

  • 25 dní dovolená

  • Multisport karta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Sládková
ID: 4110586  Datum zveřejnění: 25.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.