Mistr výroby

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě a hledáte novou výzvu?

Pokud ano, máme pro Vás zajímavou pozici v oboru Automotive!

  • Základním kamenem Vaší práce je vedení lidí. Budete mít na starosti asi 25 pracovníků na směně.

  • Jste odpovědný za jejich bezpečnost, ale i rozvoj a motivaci

  • Vaším cílem a cílem Vašeho týmu je dodržet plán a plnit normy objemu a kvality

  • Jste to Vy, kdo hlídá standardy a kontroluje správnost výrobních postupů

  • Čeká Vás i trocha administrativy spojená právě s výše zmíněnými úkoly

Profil kandidáta

  • Máte zkušenosti s řízením kolektivu, zkušenosti z automotive jsou pak velkou výhodou

  • Umíte pracovat na počítači. Stačí uživatelská znalost, využijete ji však na denní bázi.

  • Znáte SAP. Můžeme Vás to však i naučit.

  • Se umíte rozhodovat, určit priority, organizovat práci ostatních a jednat s lidmi

  • Jste ochotný/á pracovat na směny, jedná se o 3-směnný provoz

Nabízíme

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností

  • Nadstandardní příplatky za přesčas

  • Prémie

  • Stravenky

  • Práci v dobrém týmu a podporu vedoucího

  • Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní silné společnosti

  • Možnost podílet se na změně a modernizaci výroby

  • Další vzdělávání v oblasti leadershipu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4110591  Datum zveřejnění: 25.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.