Serial Project Manager

Liberecký kraj

Popis pozice

Preferujete příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu?

Jste přirozený vůdčí typ a věta "To nejde." pro Vás není řešením problému?

Pak je dost možné, že jste náš člověk!
Vaší náplní práce bude plánování jak předsériových, tak i sériových projektů. Budete mít zodpovědnost za průběh a cíle projektů, rozpočet a termíny spojené s projekty, takže organizovanost a vůdčí schopnosti jsou vítány. Ale nebojte se, k ruce Vám bude zkušený Project Supervisor, Logistik, Technolog a Zákaznický kvalitář. V tomto menším týmu to půjde raz dva a koordinace práce tohoto týmu bude čistě na Vás. Zároveň budete mít na starost i reporting ukazatelů spojených s projekty a identifikace možných rizik.

Profil kandidáta

Praxe s řízením sériových projektů a technické znalosti jsou podmínkou, ale jde nám hlavně o Vaši osobnost. Určitě Vám nesmí chybět organizační schopnosti a na vedoucí pozici byste se měl cítit jako "ryba ve vodě". Firma je plná nadšených profesionálů s chutí se učit nové věci a dále se rozvíjet, takže vhodný kandidát by měl být podobně nastaven. Zároveň se určitě nevyhnete denní komunikaci v anglickém jazyce. Nemusíte být žádný lingvista, ale Váš nadřízený bude Němec, tak abyste si měli co říct. Němčina pro Vás bude určitě výhodou.

Nabízíme

Na oplátku Vám můžeme nabídnout vedoucí pozici ve stabilní firmě, kde si zaměstnanců opravdu váží a za dobře vykonanou práci je člověk řádně odměněn. Dále Vám firma může nabídnout týden dovolené navíc, nově vybudované závodní stravování přímo na pracovišti, kartu Sodexo ActivePass, zvýhodněný tarif od Vodafonu a hlavně kolektiv, kde se společně táhne za jeden provaz.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Horčičková
ID: 4112230  Datum zveřejnění: 28.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.