Lakýrník - kmen, náborový příspěvek 15 000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme lakýrníky do Opavy. Těšte se na ředu benefitů a pěkné finanční ohodnocení!
  • Budete provádět výběr přípravků pro lakování
  • Tmelení, broušení a nátěr

Profil kandidáta

  • SOU – vyučen v oboru výhodou
  • Praxe na pozici lakýrník
  • Zkušenosti s lakováním svařenců a rámů - velkou výhodou
  • Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (víkendy volné)

Nabízíme

  • Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti (kmen, HPP)
  • Náborový příspěvek
  • Zákonné příplatky
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování za 38 Kč
  • Karta Benefit plus
  • Příspěvek k jubileu, za dárcovství krve
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
  • Řada firemních akcí, firemní časopis
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4112463  Datum zveřejnění: 28.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.