Business Consultant (retail/ FMCG)

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta – úspěšnou českou softwarovou a konzultační společnost – hledáme nového kolegu na pozici Obchodního konzultanta se znalostí FMCG odvětví/ retailu. Máte zkušenosti s konzultační činností, optimalizováním procesů a cenotvorbou? Využijete zde své analytické myšlení a prezentační dovednosti.

  • Identifikace příležitosti na trhu v oblasti konzultačních služeb (analýza trhu, zpracování dat, včetně výstupů, cenotvorby a následný návrh optimalizace)

  • Podílení se na obchodní a pre-sales činnosti

  • Realizace konzultačních projektů (vč. přípravy a vedení workshopů)

Profil kandidáta

  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti

  • znalost konzultačních dovedností/zkušenost s konzultačními projekty (včetně jejich prodeje)

  • Znalost FMCG/retail odvětví

  • Orientace v procesní a výkonnostní optimalizaci podniku

  • Analytické dovednosti – schopnost zpracovat a interpretovat data

  • Komunikativní znalost angličtiny (občasné využití)

Nabízíme

  • Možnost částečné práce z domova

  • HPP/IČO

  • Projektové či výkonnostní odměny

  • Různorodé a zajímavé projekty

  • Příležitost odborných školení, jazykové kurzy

  • Možnost kariérního růstu

  • Work-life balance

  • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí

  • Multisport karta

  • Občerstvení na pracovišti

  • Stravenky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4112611  Datum zveřejnění: 29.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.