IT specialista

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z obdobné pozice a domluvíte se bez problému v anglickém jazyce?
Pro našeho významného klienta hledáme nového kolegu na pozici IT Specialista!
–Spolupráce na zajištění síťové infrastruktury a bezpečnosti ve výrobě
–Zavádění nových systémů do výroby
–Instalace speciálních aplikací a jejich administrace
–Správa serverových výrobních aplikací
–Instalace hardwarových celků do výroby (PC, tiskárny, čtečky kódů, ...)
–Podpora při řešení problémů spojených s IT výrobními systémy
–A další zajímavé projekty podle Vašeho zaměření

Profil kandidáta

–Spolehlivost a chuť se profesně posouvat
–SŠ/VŠ vzdělání IT/ elektro nebo prokazatelné IT znalosti v rozsahu náplně práce
–AJ na komunikativní úrovni podmínkou
–Ochotu se vzdělávat

Nabízíme

–Velmi zajímavé finanční ohodnocení
–Roční bonus
–25 dnů dovolené
–Příspěvek na dopravu
–Příspěvek na stravování
–Firemní akce
–Příspěvek na penzijní připojištění
–Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4112627  Datum zveřejnění: 29.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.