Hledá se pečlivý kontrolor kvality

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáte práci ve stabilní firmě s fajn kolektivem a lidským přístupem? Jste pečliví a kvalitně odvedená práce je pro vás základ? Hledáme uchazeče na výstupní kontrolu jakosti.
Co bude vaší náplní práce:

  • Výstupní kontrola lakovaných dílů

  • Zodpovědnost za dodržování systémů jakosti

  • Podpora přípravy a provádění interních a externích zákaznických auditů

Profil kandidáta

Jak si vás představujeme:

  • Orientujete se ve strojírenské výkresové dokumentaci

  • Praxe v oboru – máte zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobní společnosti

  • Pracujete precizně a důraz kladete na detail a kvalitu odvedené práce

  • Máte uživatelskou znalost práce na PC

  • Jste ochotni pracovat v směnném 11hodinovém provozu (6:00-17:00 / 19:00-6:00)

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Férové platové ohodnocení s příplatky a bonusy

  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy) nebo stravenky

  • 25 dní dovolené

  • Body z Cafeterie, které můžete uplatnit v lékárně, optice nebo při cestování

  • Kartu Active Pass na sportování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Zvýhodněný mobilní tarif – zapojit můžete i svou rodinu a přátele

  • Zajištěnou dopravu z Brna firemním autobusem

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4113098  Datum zveřejnění: 29.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.