Obchodník s praxí ve stavebnictví - Morava

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Příležitost pro šikovného Obchodníka se zkušenostmi prodejem v oblasti stavebnictví. Rozvoj portfolia zákazníků bude rozmanité, od obcí (stavby škol, nemocnice, jídelny, veletrhy aj…) po soukromé podnikatelské subjekty (kancelářské budovy, ubytovací kapacity atd.).

Těším se na CV!
  • Každodenní péče o svěřené portfolio klientů

  • Cestování po Moravě, zázemí v okr. Zlína

  • Odpovědnost za dosažené výsledky a jejich reporting

  • Rozvoj stávající klientely společnosti

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • Rozvoj aktivit společnosti a podílu na trhu

  • Péče o obchodní záležitosti od přijetí poptávky od klienta po zpracování obchodní nabídky

  • Tvorba obchodních nabídek a klientských smluv

  • Komunikace se zákazníky a partnery společnosti

Profil kandidáta

  • Praxe v obchodu v oblasti stavebnictví preferujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání obchodního/ekonomického směru

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (mnoho interní komunikace je v angličtině. Nejedná se o využití na denní bázi, ale je potřebná)

  • Tah na branku, Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, loajálnost, flexibilita

  • Schopnost týmové práce

  • Řp. sk. B je samozřejmostí

Nabízíme

  • Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • Zázemí prosperující nadnárodní společnosti, podporu dalšího rozvoje

  • Motivující finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech

  • Práci na zajímavých projektech

  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, pravidelná valorizace mzdy, kvartální finanční bonus dle výkonu, finanční příspěvky za odpracovanou dobu již od 1. roku ve společnosti, příspěvky při významných životních událostech, příspěvek na stravování do mzdy, zvýhodněné telefonování pro celou rodinu, možnost příspěvků na životní/penzijní připojištění aj.)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4114812  Datum zveřejnění: 1.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.