Skvělá příležitost pro studenty v HR

Praha

Popis pozice

Hledáte zajímavou a smysluplnou práci při studiu a lokalita Praha 9 Vám vyhovuje? Jste komunikativní a chcete proniknout do světa personalistiky? Domluvíte se v anglickém jazyce? Nabízíme skvělou příležitost získání praxe v oblasti personalisty v mezinárodní společnosti. Pokud Vás tyto řádky oslovily, dejte nám o sobě vědět. Budeme se těšit na Vaše reakce.
Nábory agenturního zaměstnávání

Organizování výběrových řízení

Inzerce pracovních míst na pracovních portálech

Vyhledávání dalších možností inzerce a náboru

Vedení telefonických a osobních pohovorů s uchazeči

Spolupráce s HR Partnery na zastřešení výběrových řízení napříč společností od začátku až do konce

Kontaktní osoba pro personální agentury

Administrativa spojená s nástupem a evidencí kandidátů

Profil kandidáta

Zájem o oblast HR a dlouhodobou spolupráci

Zkušenosti s náborem výhodou

Výborné komunikační a organizační schopnosti
Angličtina slovem i písmem
Zodpovědnost, samostatnost, asertivita

Nabízíme

  • Zajímavá práce na DPČ v lokalitě Praha 9

  • Možnost růstu

  • Příležitost získání praxe v HR v mezinárodní společnosti a oblasti HR

  • Přátelský kolektiv

  • Nástup dle domluvy

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4118898  Datum zveřejnění: 9.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.