Zástupce/kyně směnového mistra

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Máš zkušenosti z výrobního prostředí a s vedením lidí? Máme tu pro tebe perfektní příležitost tyto zkušenosti zúročit!

  • Nastoupíš rovnou do kmene společnosti

  • Budeš podporovat mistra směny tím, že budeš jeho přímou spojkou s pracovišti

  • Budeš mít odpovědnost za svěřená pracoviště, plnení jejich plánů a také kvalitu

  • Podílení se na zlepšování a optimalizování výroby bude tvým denním chlebem

  • Budeš mít na starost školení nových kolegů a kolegyň

  • V případě, že nebude směnový mistr přítomen, zastoupíš ho

  • Práce ve směnném provozu

Profil kandidáta

  • Musíš mít předchozí zkušenosti z výroby

  • Musíš mít předchozí zkušenosti s vedením výrobního kolektivu

  • Musíš mít motivaci a chuť se neustále zlepšovat

  • Je potřeba, aby se na tebe dalo spolehnout

  • Nesmí ti vadi práce ve směnném provozu

Nabízíme

  • Mzda 30.000 - 33.000Kč

  • Možnost svozové dopravy

  • Náborový příspěvek 20.000Kč po zkušební době

  • 13.mzda

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové kurzy

  • Kafeterie

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Pravidelné navyšování mzdy

  • Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4120105  Datum zveřejnění: 12.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.