Quality system engineer

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného SYSTEM QUALITY ENGINEERA do automotive závodu, který si hravě poradí s IATF normou a souvisejícími procesy, školeními a audity. Požadujeme komunikativní angličtinu, oceníme energii pouštet se do nových projektů a chuť posouvat sebe i firmu. Těšit se můžete na prima prostředí, přátelský kolektiv a celoui řadu benefitů.

  • zodpovědnost za směrnice oddělení kvality, za jejich standardy a procedury

  • pravidelná aktualizace směrnic a kontrola jejich dodržování

  • správa, řízení a implementace dokumentace a systémů kvality dle IATF a specifických zákaznických požadavků

  • sestavování plánu interních a externích auditů ( zodpovědnost za jejich provedení v požadovaném termínu)

  • příprava podkladů pro externí audity (IATF audity, zákaznické audity)

  • provádění interních procesních auditů dle VDA 6.3

  • příprava školení pro pracovníky kvality, dodržování pravidelného proškolování

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici v automotive průmyslu

  • znalost norem ISO 9001, IATF 16949

  • znalost VDA 6.3

  • komunikativní znalost AJ, min. B2

  • analytické myšlení

  • samostatnost, dobrá organizace

Nabízíme

  • atraktivní mzda

  • pravidelné finanční odměny

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • přátelské a příjemné pracovní prostředí

  • podpora ze strany vedení

  • řada benefitů (Multisport karta, penzijní připojištění...)

  • osobní a kariérní růst

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4121127  Datum zveřejnění: 13.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.