Account Manager - logistika

Praha

Popis pozice

Mezinárodní logistická společnost hledá do svého týmu Account Managera, který bude pečovat o stávající zákazníky, kteří potřebují zajistit leteckou, námořní či kamionovou přepravu zboží. Se zákazníky budete jednat především osobně, proto je tato pozice vhodná pro kandidáty, kterým vyhovuje spíše práce v terénu. Pokročilá znalost angličtiny je nezbytná kvůli komunikaci v rámci společnosti a případně i se zahraničními zákazníky. Na této pozici Vás nečekají žádné akvizice! Pracoviště v Praze. Nástup možný ihned nebo dohodou.

  • zjistit potřeby a očekávání stávajících zákazníků

  • usilovat o rozvoj obchodních příležitostí u stávajících zákazníků

  • nastavit se zákazníky efektivní spolupráci

  • jednání se zákazníky ohledně obchodních podmínek

  • zpracování poptávky a řešení požadavků zákazníků

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti s péčí o zahraniční zákazníky

  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni je nezbytná kvůli komunikaci v rámci společnosti nebo s případnými zahraničními zákazníky

  • reprezentativní vystupování

  • řidičský průkaz skupiny B

  • velkou výhodou Vám bude předchozí zkušenost v logistické společnosti

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • mobil, notebook a služební vůz

  • 3 sick days

  • stravenky

  • příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 700 Kč měsíčně (flexi passy)

  • příspěvek na penzijní či životní připojištění

  • jazykové kurzy

  • do budoucna možnost pravidelné práce z domova

  • občerstvení na pracovišti

  • pečlivé zaškolení

  • občasné cesty do zahraničí

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4121855  Datum zveřejnění: 13.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.