Obchodní zástupce - Praha

Praha, Česko

Popis pozice

Jste obchodní typ, který má rád výzvy a finančně nezastřešený strop?

Zrovna hledáme obchodního zástupce pro mezinárodní společnost zabývající se nejen drobným kancelářským zbožím.
Přidejte se do týmu a mějte pod sebou klienty, kterým pomáháte zlepšovat a zjednodušovat život v práci!
  • Péče o stávající klienty ve vašem regionu Prahy
  • Akvizice nových klientů (není to prioritou práce, ale rozhodně také potřebná část)
  • Prezentace a pomoc s výběrem produktů
  • Opravdu každodenní komunikace s klienty na osobní bázi
  • V pátek administrativní den

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání
  • Alespoň roční zkušenost na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
  • Anglický jazyk výhodou, ale ne podmínkou
  • Komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Velmi motivující finanční ohodnocení
  • Auto i k soukromým účelům
  • Vysoká míra samostatnosti
  • Důkladné zaškolení
  • Příjemný podporující kolektiv
  • Když nebudete u klienta, tak můžete pracovat odkudkoliv - z domu, kavárny,...
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Týden dovolené navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4122188  Datum zveřejnění: 14.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.