IT/aplikační podpora pro vývojový tým

Praha

Popis pozice

Máš skvělou příležitost ve firmě, která patří mezi největší a nejstabilnější dodavatele informačních technologií na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializuje se na technologie společností Cisco, NetApp, Meraki, se kterými má více než dvacetileté zkušenosti. Budeš pracovat v týmu špičkových IT odborníků, kteří se neustále vzdělávají a zdokonalují.

Hlavním úkolem bude support a operation část pro dodávané aplikace pro zákazníky. Budeš hlídat upgrady, nasazovat nové verze, patchovat, řešit se zákazníky, když něco nebude fungovat – uděláš analýzu a dál posuneš na kolegy v týmu. Budeš také zodpovědný za podporu interních aplikací a za vývojové nástroje, aby byly aktuální.

Ideální kandidát by měl umět se připojit na server a zkontrolovat co je tam špatně, případně nastavit instalaci na serveru, pracovat s databázemi, vyčíst data, pracovat s logy. Další důležitá věc je zájem o síťové technologie.

Pozice je vhodná spíše pro juniory/mediory s 2-4 roky praxe.

  • komunikace s klienty na úrovni aplikační podpory a řešení provozních problémů svěřených aplikací

  • práce v rámci vývojového týmu – komunikace s vývojáři, testery, analytiky

  • instalace aplikací a aplikačních změn na zákaznické prostředí

  • podpora vývojového týmu – administrace/správa vývojových nástrojů (GitLab, AzureDevOps, Jira, MS SQL, Windows a Linux servery ...)

Co se s námi můžeš naučit:

  • Jak fungují Cisco prvky a systémy

  • CI/CD (Azure pipelines, GitLab)

  • Kontejnerizace, Docker, Kubernetes

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti z oblasti podpory

  • schopnost hledat příčiny nesprávného chování aplikací a jejich popis pro vývojový tým

  • znalost databází (hlavně MS SQL), skriptování

  • základní znalosti počítačových sítí

  • znalost OS Windows server, Linux výhodou

  • angličtina – čtení dokumentace

  • chuť se učit novým věcem a jít do hloubky problému

  • pro klientský přístup

Nabízíme

  • Zázemí významné společnosti

  • Zajímavou a aktivní práci na projektech

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Možnost realizace vlastních podnětů

Benefity:

  • Stravenky

  • Kurz AJ

  • Příspěvek na dopravu

  • Multisport

  • Sick days

  • Častečný Home office

  • Interní a externí školení

  • Občerstvení na pracovišti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4122968  Datum zveřejnění: 15.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.