Specialista personálního controllingu (bez AJ)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste proaktivní komunikativní osoba, s inovativním přístupem k práci? Jestliže máte zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním prostředí, pak pro Vás máme zajímavou nabídku u našeho klienta - výrobní společnost v blízkém okolí Ostravy.
  • Tvorba personálního reportingu
  • Návrh a tvorba motivačních systémů
  • Systemizace práce a zařazování profesí do tarifních stupňů
  • Příprava podkladů pro vyplácení odměn a prémií
  • Zpracovávání mzdových předpisů
  • Tvorba plánů osobních nákladů

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • praxe min. 5 let v oblasti personálního controllingu či ekonomiky práce a mezd
  • zkušenosti s tvorbou a nastavením personálního controllingu a tvorbou personálního plánu
  • excel - pokročilá znalost

Nabízíme

– Smlouva na dobu neurčitou již po zkušební době
– Platové ohodnocení dle zkušeností
– Prémie 30%
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasného home-office
– Notebook, mobil
– 5 týdnů dovolené
– Firemní stravování
– Příspěvek na dopravu
– Příspěvek k narozenínám
– Příspěvek na penzijní připojištění
– Benefit karta

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4122970  Datum zveřejnění: 15.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.